Producenci
O nas i produktach

Drodzy klienci moja firma działa w branży obuwniczej od 1990 roku. Jako “Centrum Zdrowej Stopy” sprzedaję różne obuwie dla Pań i Panów.

Specjalizuję się w sprzedaży obuwia zdrowotnego, ortopedycznego, komfortowego w różnych tęgościach, oraz wkładek ortopedycznych i akcesoriów do stóp.

W sprzedaży posiadamy obuwie takich marek jak: Berkemann, Birkenstock, Scholl, Waldlaufer, Josef Seibel, Romika, Brinkmann, Alpina, Dr.Orto, Grunland, Nursing, Jana, Comfortabel i inne...

Do tego doskonałe wkładki profilowane, ortopedyczne i akcesoria do nstóp takich firm jak Birkenstock, Berkemann i Vaya, inne...

 

Obuwie firmy Berkemann, to wysokiej jakości i trwałości produkt. Wszystkie modele wykonane są z wysokiej jakości naturalnych skór ( czasami z dodatkiem streczu ). Również wnętrze obuwia wyścielone jest miękką skórzaną futrówką. Większość modeli ma wyjmowane profilowane wkładki. Pozwala to na zastosowanie np. własnych wkładek ortopedycznych, a także na ich czyszczenie. Spody w obuwiu firmy Berkemann posiadają elementy antypoślizgowe. Seria obuwia na haluksy, oprócz profilowania, ma wstawki ze streczu, które ochraniają i rozciągają się na haluksie. Profilowanie wkładek, szczególnie poprzeczne zapobiega powiększaniu i hamuje rozrost haluksów. Ważną cechą tego obuwia jest to, że posiada rozmiary z połówkami i dlatego można bardzo precyzyjnie dobrać wielkość obuwia do stopy.

Jednym słowem to komfortowe, zdrowotne obuwie na zmęczone i schorowane nogi.

 

Podobną charakterystyką cechuje się obuwie firmy Waldlaufer. Dodatkową cechą tego obuwia, oprócz wymienionych powyżej, są różne jego tęgości. Firma ta produkuje obuwie w tęgości: G, H, K, a nawet w tegości M. Dzięki temu każdy znajdzie tu odpowiednie buty dla siebie. Jakość obuwia i użyte surowce są najwyższej klasy. W obuwiu firmy Waldlaufer również stosuje się numerację co pół rozmiaru, a to pozwala bardz dokładnie dopasować buty do stopy. Połączenie dokładnych długości obuwia z ich odpowiednią tegością stanowi o jego atrakcyjności szczególnie dla osób z problemami zdrowotnymi dotyczącymi stóp i nóg.

 

Natomiast obuwie firmy Birkenstock, to chyba najlepiej i najmocniej profilowane obuwie. To znana i ceniona na całym świecie firma, a do tego od kilku lat bardzo modna. Sukces tego obuwia tkwi w świetnie wyprofilowanym spodzie, powodującym prawidłowe ułożenie i ukształtowanie stopy. Podparcie łuku poprzecznego powstrzymuje płaskostopie poprzeczne, a łuku podłużnego podłużne. Dodatkowo “korytkowe” ukształtowanie spodów powoduje właściwe ułożenie stopy odciąża piętę. Odciażanie piety jest niezbędne przy ostrogach pietowych. Prawidłowo ułożona stopa, to brak problemów na przyszłość ze stawami kolanowymi i biodrowymi. Mówi się, że: "jak ktoś raz założył te buty, to będzie chodził w nich do końca życia" :) . Klapki i sandały Birkenstock polecam szczególnie osobom młodszym, które chcą zadbać o przyszłość swoich stóp. Najbardziej znane modele Birkenstock to: klapki Arizona, klapki Madrid, klapki Bilbao, klapki Gizeh, oraz sandały Rio, sandały Milano, sandały Rio, czy sandały Kano. Birkenstock produkuje tez świetne wkładki do butów o różnym przeznaczeniu, oczywiście wszystkie profilowane i zdrowotne. Bardzo popularne wkładki Birkenstocka to, tak zwana wkładka niebieska “Das Blaue Fusbett Tradition”, jest to właściwie półwkładka o doskonale wyprofilowanej powierzchni i pasujaca prawie do wszystkich butów. Są wkładki Birkenstock dla aktywnych “Birko Active” I wkładki Birkenstock przeznaczone do sportu, ale nietylko “Birko Sport”

 

Firma Scholl to chyba najbardziej znana w Polsce marka obuwia, jej buty można już było kupić przed wojną. To profilowane obuwie charakteryzuje się komfortem noszenia, a stare, "nieśmiertelne" modele mają swoich zagorzałych zwolenników. Modele: Air Bag klapki i sandały, klapki Back Guard, czy sandały Heaven to klasyka tej firmy.

 

Firmy Josef Seibel i Romika to jeden koncern obuwniczy. Produkują świetne obuwie na wszystkie pory roku. Obuwie wysokiej jakości z bardzo dobrych surowców. Przeważnie z profilowanymi, wyjmowanymi wkładkami. Obuwie produkowane jest ze skór naturalnych i nowoczesnych materiałów obuwniczych. W tym szeroko stosowane membrany typu "goretex", które nie przepuszczają wody, a oddychają - bardzo przydatne w okresach jesień, zima, wiosna.

 

Właściwie większość wszelkiego obuwia, które sprzedaje posiada dodatkowe cechy, a nie jest tylko zwykłym. Te cechy to komfort, wygoda, zdrowie, doskonałe surowce i jakość wykonania, różne tęgości G, H, K, M, specjalne wkładki, często z możliwością wyjmowania i wymiany.

Filozofia prowadzenia tego sklepu zawarta jest w nazwie Centrum Zdrowej Stopy.

Oprócz butów sprzedajemy wszelkiego rodzaju wkładki i akcesoria do stóp. Paradoks ( nazwy :) ) polega na tym, że trafiają tu często klienci z problemami dotyczącymi stóp, nóg, stawów i kręgosłupa. Śmiem twierdzić, że większość tego typu problemów zaczyna się od stóp. Prawidłowa budowa stopy z wyraźnymi łukami, poprzecznym i podłużnym, oraz prawidłowe ustawienie stopy to podstawa. Temu celowi służy noszenie odpowiednich butów i wkładek. bo boso mamy rzadko okazję chodzić.

Jeśli już mowa o chodzeniu boso, nie róbcie tego w domu i na płaskich równych powierzchniach. Boso to piasek , trawa, rżysko itp.

Do krytego obuwia warto stosować wkładki profilowane i ortopedyczne, a na lato klapki i sandały z profilowanym spodem.

Drodzy klienci, dobierajcie prawidłowo obuwie pod względem długości i tęgości, oraz odpowiedniego wnętrza, a szczególnie wkładek.

Życzę Wszystkim dużo zdrowia i zdrowych stóp.

Zapraszam na zakupy, także do sklepu stacjonarnego w Warszawie, tam mam większy asortyment.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl